“Золота дружба”: Порошенко з Кличком торгують з Росією?

”Золота дружба”: Порошенко з Кличком торгують з Росією?
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Завод “Кузня на Рибальському”, який частково належить президентові й надалі, навіть після резонансного розслідування журналістів Bihus.info продовжує закупляти товари у Росії.

Loading...

Угоди сягають мільйонних сум, а гроші у Росію йдуть безпосередньо з державного бюджету. І все це відбувається зараз – коли в Україні досі триває війна, під гучні вислови президента Порошенка про необхідність боротьби з російським агресором і за мовчазною згоди київської влади. Адже товари, які закупляються заводом, поставляються у столицю для ремонту Кільцевої дороги та розв’язок.

Все почалося з ремонту дороги у Києві. Дороги, яка є однією з основних транспортних артерій столиці. У 2016 році київська влада проводить тендер на добудову 2 кілометрів Кільцевої дороги та великої транспортної розв’язки. Тоді виграє його невідома на той час фірма “Еко Буд Трейд”.

Ремонтувати 2 кілометри дороги і розв’язку ці підприємці мали б за 325 мільйонів гривень. А сам ремонт мав би завершитися за рік. Однак, ні у 2017, ні у 2018 році цього так і не сталося. Кожного року мер Києва Віталій Кличко оглядав роботи і лише кивав головою.  Станом на 2019 рік об’єкт досі не добудований, а сума ремонту зросла за цей час врази. Наразі кошторис проекту – 1 мільярд 325 мільйонів гривень.

Про це розповідають журналісти “ТСН. Тиждень” у черговому розслідуванні, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Розслідування, яке провели працівники провідного телеканалу показало явні корупційні схеми, які ведуть від підприємства “Еко Буд Трейд” до столичних кабінетів. А далі – ще вище – безпосередньо до заводу, який належить ще чинному президенту Петру Порошенку “Кузня на Рибальському”.

“Золота дружба”: Порошенко з Кличком торгують з Росією?

За всі роки ремонту Кільцевої дороги “Кузня на Рибальському” отримала від “Еко Буд Трейд” понад 1 мільярд гривень. Гроші перераховувалися на придбання дорожніх металоконструкцій для з’їздів з подільського мосту.

Замість того, аби придбати їх в Україні, адже в державі є кілька підприємств, які займаються виготовленням таких товарів, порошенківський завод замовляє їх в Росії. І це тоді, коли в Україні вже 5 рік йде війна.

Журналісти-розслідувачі підсумовують, що гроші з бюджету на ремонти цієї дороги вже кілька років осідають не лише в кишенях столичних корупціонерів і на президентському заводі, а йдуть у бюджет Російської Федерації, з якого фінансується українсько-російська війна.

Додамо, що раніше повідомлялося, що Петро Порошенко роздає звання та нагороди. Так нещодавно звання генерала отримав полковник СБУ – за знайдений компромат на прем’єр-міністра Володимира Гройсмана.  

Порошенко також напередодні складання повноважень встиг призначити “Кишеньковий Верховний суд”. Одну з посад отримала колишній адвокат “Рошен”. 

Джерело: Народна Правда
загрузка...