Розкрито цинічний план Кремля щодо захоплених українських літаків у Криму

Окупаційна влада хоче утилізувати захоплені літаки ЗСУ

Розкрито цинічний план Кремля щодо захоплених українських літаків у Криму
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Росія має намір утилізувати захоплену в Криму в 2014 році військову техніку ЗСУ, зокрема бойові літаки, які на даний момент небоєздатні.

Про це у Facebook написав народний депутат, член Комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки і оборони, координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

Він вказав на те, що росЗМІ та українські проросійські ресурси замість терміна «захоплена техніка» використовують «залишена українською армією».

З весни 2014 року Україна вела складні переговори про повернення росіянами техніки ЗСУ, захопленої окупантами при анексії півострова.

“…на той момент російська сторона передала Україні понад три десятки українських літальних апаратів, захоплених в Криму, в основному – технічно несправних. Коли справа дійшла до передачі справної авіатехніки, росіяни різко припинили процес передачі. У підсумку на аеродромі «Бельбек» на початок червня того року перебувало повністю готових до використання 9 літаків МіГ-29 (7 – бойових, 2 – навчально-бойових)”, – пише Тимчук.

Розкрито цинічний план Кремля щодо захоплених українських літаків у Криму Розкрито цинічний план Кремля щодо захоплених українських літаків у Криму

Нагадаємо, раніше ми писали, що Росія хоче отримати від України компенсацію за «забезпечення стоянки» літаків ЗСУ МіГ-29, які залишилися на окупованому півострові та за минулі п’ять років стали непридатними.

Джерело: Народна Правда