В Україні дізналися, хто з найманців Путіна захоплював Крим: з’явилися їх фото та імена

197-я бригади десантних кораблів ЧФ РФ була сформована в 1966 році

В Україні дізналися, хто з найманців Путіна захоплював Крим: з’явилися їх фото та імена
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

У мережі з’явилися фотографії бійців з 197-ї бригади десантних кораблів ЧФ РФ, які безпосередньо брали участь у анексії Криму.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, знімки публікує InformNapalm.

Loading...

Волонтери міжнародного співтовариства відзначають, що на фотографії зображений Гаріфуллін Едуард Ільясович, Шустов Кирило Анатолійович, Деркач Владислав Сергійович і Кару Яманов.

Що про них відомо

Гаріфуллін 1995 року народження – родом з Казані (столиця Республіки Татарстан, РФ). Служив на великому десантному кораблі “Микола Фільченков”, який входить до складу 197-ї бригади десантних кораблів ЧФ РФ (база – анексований Крим/Севастополь). Має нагороди за анексію українського півострова.

Шустов 1990 року народження – проживає в Таганрозі (Ростовська область). Після закінчення школи, навчався в Таганрозькій інституті управління та економіки. Також служив на великому десантному кораблі “Микола Фільченков” і має нагороду за анексію Криму.

Деркач 1993 року народження – живе в Краснодарі (адміністративний центр Краснодарського краю), хоча в “Однокласниках” місцем народження вказано Донецьк. Має родичів, як в Україні, так і Російської Федерації. Навчався в Краснодарі в Південному інституті менеджменту, служив на великому десантному кораблі “Микола Фільченков”.

Кару Яманов – в “ВКонтакте” знайшли тільки один профіль на ім’я Кару Яманов і зазначений там вік, підходить. Живе в Елісті (столиця Калмикії).

Як повідомлялося раніше, Російська Федерація перетворює аннексированный Крим у військову базу в Севастополі узбережжі вирішили віддати під потреби «забезпечення оборони і безпеки».

Також повідомлялося про те, що окупанти в Криму знищують пам’ятник архітектури «Альпійська троянда», який був побудований в 1910 році.

Хочете читати новини в іншому форматі?
Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА
Підписатись можна ТУТ
Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...