Всі повинні чітко зрозуміти: Епіфаній прокоментував заяви про розкол у ПЦУ

Єдиною Помісною православною церквою в Україні є ПЦУ

Всі повинні чітко зрозуміти: Епіфаній прокоментував заяви про розкол у ПЦУ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В Православній церкві України немає і не буде розколу.

Про це заявив предстоятель ПЦУ митрополит Київський і всієї України Епіфаній у Маріуполі, де він перебуває з першим архіпастирським візитом, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на прес-службу Київської митрополії ПЦУ.

Loading...

“Розколу в Українській православній церкві немає і не буде. Кожен ієрарх має певні думки, але ми повинні спільно будувати майбутнє єдиної Помісної Української православної церкви”, – заявив предстоятель ПЦУ.

Митрополит Епіфаній також прокоментував останні публічні висловлювання почесного патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета. За його словами, в ПЦУ високо шанують патріарха, але не можуть погодитися з окремими його висловлюваннями.

“Всі повинні чітко зрозуміти, що до початку Об’єднавчого собору такі структури як Українська православна церква Київського патріархату і Українська автокефальна православна церква були розпущені”, – сказав Епіфаній.

Він також підкреслив, що єдиною Помісною православною церквою в Україні є ПЦУ:

“Зараз, фактично, і юридично, в Україні не існує таких структур як Українська православна церква Київського патріархату і Українська автокефальна православна церква, тому що ми об’єдналися і ці колишні структури увійшли в єдину Церкву, виконавши свою історичну місію. Ми змогли отримати Синодальний Томос, який навіки стверджує той факт, що ми є єдиною Помісною православною церквою”, – резюмував Епіфаній.

Нагадаємо, Міністерство культури України спростувало поширену низкою ЗМІ інформацію про нібито подальшу діяльність чи відновлення в Україні релігійного об’єднання Українська Православна Церква Київського Патріархату.

Раніше предстоятель Православної церкви України митрополит Епіфаній прокоментував чутки про те, що патріарх Філарет має намір відновити діяльність Київського Патріархату.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...