Винищувач НАТО перехопив російський літак над Балтикою: перші подробиці з місця

Російський літак Ан-26 знаходився в повітряному просторі країн Балтії без дозволу

Винищувач НАТО перехопив російський літак над Балтикою: перші подробиці з місця
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Винищувачі Військово-повітряних сил Угорщини були підняті по тривозі через російський літак Ан-26, який без дозволу знаходився в повітряному просторі країн Балтії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Міністерство оборони Угорщини.

Відомо, що інцидент стався вчора, 13 травня. За інформацією відомства, по тривозі в Об’єднаному протиповітряному центрі НАТО (базується в Німеччині) в небо Балтії піднялися винищувачі ВПС Угорщини.

Угорські льотчики зі складу Повітряної поліції Балтії ідентифікували і перехопили російський літак Ан-26, який знаходився в повітряному просторі країн Балтії без дозволу. У Міністерстві закордонних справ РФ мовчать з приводу порушень.

Нагадаємо, в мережу потрапили перші фотографії з кабіни малопомітного стратегічного бомбардувальника США Northrop Grumman B-2A Spirit, який називають найбільш секретним літаком американських ВПС, і відео його польоту.

Також повідомлялося про те, що стратегічні бомбардувальники ВПС США Boeing B-52H Stratofortress здійснили польоти біля північно-західного кордону Росії. З британської авіабази Фэрфорд в Глостерширі піднялися два літаки. Вони побували в Литві та Латвії, облетівши Калінінградську область.

Джерело: Народна Правда