Смерть Сергія Доренка: експерти з’ясували всю правду про “отруєння”

Інформація, поки не офіційна, оскільки у журналістів немає на руках відповідного паперу про підсумки експертизи

Смерть Сергія Доренка: експерти з’ясували всю правду про “отруєння”
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

Головний редактор радіостанції «Говорить Москва» Сергій Доренко не був отруєний, до такого висновку прийшли експерти, які проводили судово-хімічне дослідження.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це з посиланням на джерела в бюро судмедекспертизи пише РБК.

Про те, що експертиза не знайшла в крові журналіста слідів заборонених речовин або отрут, також повідомляє Telegram-канал BAZA. Інформація, поки не офіційна, оскільки у журналістів немає на руках відповідного паперу про підсумки експертизи.

Вдова Сергія Доренка Юлія поки не коментує інформацію, дочки Доренка також мовчать.

Нагадаємо, Сергій Доренко розбився 9 травня в центрі Москви при падінні з мотоцикла. За інформацією судмедексперти, журналіст помер від розриву аорти. При цьому його дочка Катерина написала заяву в поліцію.Вона попросила правоохоронців з’ясувати причини смерті її батька. На її думку, нинішня дружина її батька — «зацікавлена особа» в смерті журналіста. Дочка Доренко написала заяву в поліцію з проханням не спалювати батька (Доренка повинні кремувати), а провести тест ДНК.

Вдова журналіста говорила, що дочки навіть не приїхали на похорон свого діда, тому вони не знали про стан здоров’я Сергія. Вона також повідомляла, що у Доренка були вкрай складні стосунки з дітьми від першого шлюбу.

Гендиректор радіостанції «Говорить Москва» Володимир Мамонтов підтверджував інформацію про те, що Сергій Доренко знав про аневризму.

Джерело: Народна Правда
загрузка...