Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався скандальний поворот

Захист Олени Зайцевої обрав нову тактику, звинувачує в усьому Дронова

Смертельна ДТП із Зайцевою: у справі стався скандальний поворот
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Захист Зайцевої, яку визнали винною у моторошній дорожньо-транспортній події в Харкові, кардинально змінив тактику – якщо в суді першої інстанції дівчина визнавала свою провину, то тепер вважає, що вирок був занадто суворий, їй можна дати умовний термін.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, нові деталі скандальної справи “Обозревателю” повідомила адвокат рідних загиблих Лариса Матвєєва.

За її словами, коли почнеться слухання по апеляції, поки не ясно: “Все залежить від завантаженості суду. Засідання може початися через кілька місяців”.

Матвєєва також додала, що тепер Зайцева вважає, що їй повинні винести вирок з мінімальним терміном за цією статтею, а це 5 років позбавлення волі. Крім того, винуватиця смертельної аварії хоче, щоб суд виніс рішення про випробувальний термін. Фактично, додала адвокат, Зайцева наполягає на умовному терміні покарання.

“Така цинічна позиція Зайцевої залишає негативне враження. І психологічно впливає на рідних загиблих і потерпілих. Тому що люди вважають вирок неостаточним, який можуть переглянути. Люди і так вважають, що 10 років – це мінімальне покарання за таку кількість жертв”, – підкреслила юрист.

Стосовно  другого винуватця аварії Геннадія Дронова, він також вважає себе невинним і сподівається на виправдувальний вирок.

Нагадаємо, як повідомляла раніше журналіст Тетяна Доцяк, Зайцева зажадала скасування  вироку про 10 років в’язниці. На її думку, за її злочин потрібно призначити до 5 років позбавлення волі, при цьому відпустити «умовно». Зайцева зараз стверджує,  якби не Дронов — вона проскочила. Дівчина також стверджує, що неясно, вона зіткнулася з Дроновим, чи він сам у неї врізався. З цієї причини вона оцінює ступінь вини обох як 70% – Дронов і тільки 30% – вона.

Напередодні мережі показали, як виглядає камера СІЗО, в якій утримують винуватицю смертельної ДТП у Харкові Зайцевої.

Джерело: Народна Правда