Рада прийняла важливе рішення щодо власників “євроблях”: що треба знати

Прийнято поправки до законопроекту

Рада прийняла важливе рішення щодо власників “євроблях”: що треба знати
Автор Желізняк Олександр в Економічна правда/Новини

У Верховній Раді підтримано законопроект, який передбачає відтермінування введення в дію закону про штрафи для власників “євроблях”.

Документ після декількох невдалих голосувань був підтриманий голосами 236 нардепів, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Перед голосуванням за законопроект глава податкового комітету Ніна Южаніна зачитала поправки до цього документу: “Відстрочка вступу в дію закону №2612. Не через 180 днів, а через 270. Таким чином, 24 серпня 2019 року набуде чинності штрафний законопроект, який буде накладати штраф за порушення митного режиму, в якому будуть знаходитися автомобілі на європейській реєстрації”.

Нагадаємо, закон №2612-VIII передбачає штрафи за порушення умов тимчасового ввезення та транзиту автомобілів. У документі прописані штрафи за порушення терміну перебування нерозмитненого автомобіля на території країни – від 170 гривень до 170 тисяч гривень або конфіскація транспортного засобу.

Наприкінці 2018 року Верховна Рада проголосувала за законопроект, яким вводиться обмеження на кількість авто, які можна ввозити без грошового забезпечення на митну територію України, та посилюється відповідальність за порушення митних правил, таке рішення підтримали 245 народних депутатів.

Як повідомлялося раніше, через нові правила розмитнення авто, власники машин на єврономерах почали вивозити свої транспортні засоби за кордон і залишати їх там.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...