Авіакатастрофа в “Шереметьєво”: спливло відео з літаком, яке все пояснює

З'явилося нове відео трагедії

Авіакатастрофа в “Шереметьєво”: спливло відео з літаком, яке все пояснює
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У мережі з’явилося нове відео авіакатастрофи літака Sukhoi Superjet 100 в “Шереметьєво”, яка сталася 5 травня та забрала життя 41 людини.

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, відео у Facebook оприлюднив блогер Рустем Адагамов.

Loading...

На кадрах можна побачити момент жорсткої посадки літака, в ході якої він неодноразово дуже сильно б’ється колесами о злітно-посадкову смугу.

“Нове відео посадки «Суперджета». Добре видно, що останній удар не витримали б ніякі стійки шасі”, – підписав відео автор публікації.

Нагадаємо, у Російській Федерації триває розслідування авіакатастрофи літака Sukhoi Superjet 100. Зокрема, правоохоронці кажуть, що рятувальні підрозділи аеропорту працювали не на повну силу і з порушеннями.

Нагадаємо також, катастрофа з Sukhoi Superjet 100 (SSJ-100) сталася не тільки через низку помилок пілотів і рятувальної команди, а й через технічні проблеми з “Суперджет”.

Крім того є думка, що пасажирів Sukhoi Superjet 100 в “Шереметьєво” міг погубити небезпечний і невиправданий маневр – машина перелетіла розрахункову точку приземлення на початку ЗПС, а в середині смуги, коли борт ще не торкнувся її колесами, пілоти почали енергійно «притискати» до неї SSJ 100.

Джерело: Народна Правда
загрузка...