Стрес викликає ожиріння: вчені пояснили чому

Стрес викликає ожиріння: вчені пояснили чому
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Група американських вчених провела ретельне дослідження, яке виявило взаємозв’язок між стресовими станами людини і набором зайвої ваги. Як з’ясувалося, вся справа в діях гормону стресу.

Вчені, що представляють Стенфордський університет в Каліфорнії, провели дослідження процесу, в якому жировими клітинами стають клітини-попередники, що призводить до набору ваги в організмі людини, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на VladTime.

Вироблення жирових клітин відбувається при впливі на організм глюкокортикоїдів, спеціальних гормонів, кількість яких значно збільшується при тривалому перебуванні людини в стресових ситуаціях. Зазвичай дані гормони виробляються організмом при запальних процесах, однак, стрес також змушує тіло людини виробляти їх у великій кількості.

Фахівці помітили, що людина зіткнеться зі значним збільшенням ваги свого тіла, якщо при хронічних стресах в нічний час доби приймати глюкокортикоїди, які часто використовуються при астмі та ревматоїдному артриті як медичний препарат.

Раніше повідомлялося, що прекрасно заспокоїти організм допоможе лаванда.

Крім того є продукти, які не гірше допоможуть організму впоратися з наслідками стресових ситуацій.

Нагадаємо, аби позбутися відчуття пригніченності та поліпшити настрій, фахівці пропонують додавати до свого раціону кілька продуктів, які, завдяки своїм унікальним поживними якостям, зроблять вас трішечки щасливішими.

Джерело: Народна Правда