На Місяць відправлять м’яких роботів: опубліковано відео вражаючого проекту NASA

На Місяць відправлять м’яких роботів: опубліковано відео вражаючого проекту NASA
Автор Желізняк Олександр в Наука/Новини/Фото/Відео

Астронавти  NASA працюють над створенням м’яких роботів, які можуть бути використані для дослідження об’єктів, що знаходяться за межами земної орбіти –  їх зможуть відправити на Місяць.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідне відео опубліковано в Youtube-каналі NASA Langley Research Center.

Стажери NASA Чак Салліван та Джек Фіцпатрік, які працюють в Дослідницькому центрі Ленглі НАСА в м Хемптон, штат Вірджинія, США, розповіли про унікальні властивості м’яких роботів, що робить їх адаптованими для місії на Місяць.

“Перевага м’яких роботів полягає в їх гнучкості, а також в тому, що вони в певному сенсі краще адаптуються до нових умов”, – розповідає Чак Саліван.

М’які роботи рухаються подібно до живих організмів, що розширює можливості їх переміщення – так, наприклад, вони можуть без проблем стиснутися до відносно невеликих розмірів.

“Приведення в рух м’якого робота засноване на зміні властивостей матеріалу, з якого він виконаний. Плаский шматок гуми, приміром, може прийняти форму пальця”, – сказав Фіцпатрік в зробленій заяві.

Як повідомляється, розробка конструкції цих роботів знаходиться на ранньому етапі і ще далека від випробування в умовах космосу, однак стажисти вже зараз намагаються зрозуміти, як можна буде використовувати ці актуатори в реальних космічних місіях.

Нагадаємо, раніше вчені NASA показали вражаючі кадри з поверхні Місяця. За словами вчених, природний супутник Землі – Місяць – зменшується в розмірі, стискаючися За останні 4,5 млрд років його загальний розмір скоротився приблизно на 100 метрів.

Додамо, що в NASA визначилися з новим місцем висадки астронавтів на Місяць. Новий візит цілком можливо стане новим «гігантським стрибком для людства», адже астронавти освоять Південний полюс супутника Землі. Як відомо, люди ніколи ще не висаджувалися на Південному полюсі Місяця, хоча за останніми даними ця місцевість багата льодовими відкладами.

Також фахівці американського космічного агентства NASA створили унікальне зображення Всесвіту, об’єднавши тисячі знімків, які були зроблені за допомогою телескопа Hubble».

Джерело: Народна Правда
загрузка...