Трамп передав Зеленському «чіткий сигнал»: чого чекати Україні

У делегацію США увійшли: Рік Перрі, Курт Волкер, Гордон Сондланд, Олександр Відман і Джозеф Пеннінгтон

Трамп передав Зеленському «чіткий сигнал»: чого чекати Україні
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Міністр енергетики США Рік Перрі, який очолив делегацію Штатів на інавгурації президента Володимира Зеленського, передав Україні чіткий сигнал від Дональда Трампа.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, Україна може розраховувати на підтримку США.

Інавгурація Зеленського: онлайн трансляція та головні подробиці

“Америка тут, щоб надіслати чіткий сигнал. Президент Сполучених Штатів попросив нас приїхати, щоб передати людям України, що вони можуть розраховувати на Сполучені Штати, на роботу з новим президентом і, сподіваємося, з новим парламентом … Народ Сполучених Штатів варто разом з Україною. Промова президента Зеленського була вражаючою і дуже потужною в сенсі його бачення майбутнього України. Суть в тому, що вибори були для народу України”, – цитує Перрі “Радіо Свобода“.

Нагадаємо, новий президент України Володимир Зеленський запропонував чиновникам подати у відставку і звільнити посади:«Я не розумію наш парламент, який тільки розводить руками і каже «Ми нічого не зможемо зробити» — це неправда! Ви можете взяти папір, ручку і звільнити свої місця для тих, хто буде думати про майбутні покоління, а не про наступні вибори».

Він також вимагав звільнити голову СБУ, ГПУ і міністра оборони. Степан Полторак відреагував на це, написавши заяву про відставку.

Джерело: Народна Правда