Бізнес-партнер та інші: кого призначив Зеленський на ключові посади

Зеленський укомплектував штат заступників глави Адміністрації президента

Бізнес-партнер та інші: кого призначив Зеленський на ключові посади
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Президент України Володимир Зеленський, який раніше своїм указом призначив Андрія Богдана главою Адміністрації президента України, призначив заступників глави Адміністрації президента.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідні укази  оприлюднено на сайті глави держави.

Так, відповідно до указу президента першим заступником глави Адміністрації президента став Сергій Трофімов, який є виконавчим продюсером  “95 Кварталу”.

Заступниками глави Адміністрації президента також стали Юрій Костюк, Руслан Рябошапка, Олена Зеркаль і Кирило Тимошенко.

Юрій Костюк – сценарист серіалів і кінофільмів студії “Квартал 95”, його також називають близьким другом Володимира Зеленського.

Руслан Рябошапка, який раніше працював заступником голови НАЗК, у команді кандидата в президенти Зеленського відповідав за правоохоронну та антикорупційну політику.

Олена Зеркаль – чинний заступник міністра закордонних справ України.

Кирило Тимошенко – член команди кандидата в президенти Зеленського, засновник продакшну “Гуд Медіа”, який займається трансляціями, зйомкою соціальної та політичної реклами.

Також Володимир Зеленський призначив представником президента України у Верховній Раді України Руслана Стефанчука, який був ідеологом команди кандидата в президенти Зеленського і відповідав за реформування державних і правових інститутів та законопроектну роботу.

Також посаду першого радника президента України отримав бізнес-партнер Зеленського – співзасновник студії “Квартал 95” Сергій Шефір.

Радниками президента України призначені Андрій Єрмак і  Михайло Федоров (поза штатом). Варто зауважити, що Федоров був творцем усієї мережі “власних медіа” кандидата Зеленського, яка включала пул каналів в YouTube, Instagram та Facebook сторінок, які забезпечили активність найбільш “проблемного електорального активу” Зеленського – молоді.

Нагадаємо,  у вівторок, 21 травня, президент України Володимир Зеленський підписав указ щодо розпуску чинного складу парламенту.

Також 21 травня Зеленський закликав голову Верховної Ради Андрія Парубія скликати позачергове засідання парламенту у середу, 22 травня, для ухвалення змін до виборчого законодавства.

Також своїм указом від 21 травня Володимир Зеленський призначив генерал-лейтенанта Руслана Хомчака начальником Генерального штабу – головнокомандувачем Збройних сил України.

Джерело: Народна Правда
загрузка...