Опубліковано останні фото та листування Сергія Доренка перед смертю

Доренко обіцяв дружині їхати «потихеньку»

Опубліковано останні фото та листування Сергія Доренка перед смертю
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Про те, як пройшов останній день журналіста Сергія Доренка, розповіла його дружина Юлія.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на публікацію в Instagram Юлії Доренко.

За словами Юлії, 9 травня вони з Сергієм стежили за парадом Перемоги по телевізору. Після його закінчення вона запропонувала чоловікові залишитися дома й подивитися разом кіно. Проте погода налагодилася, і Сергій вирішив поїхати до свого друга Броніслава Виногродського у Ярославську область. Звідти він зателефонував дружині і розповів, що добре проводить час.

Коли в Москві пішла злива з грозою, Юлія написала чоловікові, щоб він був обережнішим на дорозі, і він пообіцяв їй, що поїде «потихеньку». Пізніше журналіст перестав виходити на зв’язок. Дружина журналіста попросила співробітників радіостанції «Говорить Москва» перевірити новинні стрічки про події з мотоциклістами, і незабаром їй повідомили трагічну новину.

Нагадаємо, згідно з офіційним висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті російського пропагандиста Сергія Доренка став розрив аорти. «Аневризма грудної частини аорти розірвана» – йдеться в документі.

Раніше в мережі з’явилися фото з місця ДТП і відео моменту аварії в Москві, в якій 9 травня помер відомий російський пропагандист Сергій Доренко.

Додамо, що дочка загиблого журналіста Сергія Доренка попросила правоохоронців з’ясувати причини смерті її батька. Катерина Доренко в своїй заяві в поліцію зазначила, що нинішня дружина її батька – «зацікавлена особа» в смерті журналіста.

Джерело: Народна Правда