Санкції США проти “Північного потоку-2”: у Путіна зробили серйозну заяву

Санкції США проти “Північного потоку-2”: у Путіна зробили серйозну заяву
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

У Кремлі висловили впевненість, що, незважаючи на можливі санкції США, газопровід «Північний потік–2» буде побудовано.

Про це заявив прес-секретар російського президента Дмитро Пєсков, передає НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на «Ехо Москви».

Loading...

Відповідаючи на брифінгу на питання журналістів про ймовірні американські санкції, які можуть перешкодити будівництву «Північного потоку-2», Пєсков зазначив: «У багато в чому проект вже реалізовано, і є певна впевненість у тому, що проект буде фіналізовано і буде запущено в інтересах європейських споживачів блакитного палива».

За словами Пєскова, проект відповідає комерційним інтересам європейських компаній і «не має жодного стосунку до політики»: «Неодноразово наш президент заявляв, що будь-які дії, націлені на те, щоб перешкодити реалізації цього проекту, є нічим іншим, як неприкритим проявом недобросовісної конкуренції, чим, власне, давно вже займаються США. Це є неприйнятним не тільки для Росії, але і для багатьох країн Євросоюзу».

Раніше НАРОДНА ПРАВДА повідомляла, що США критикують будівництво нового газопроводу “Північний потік-2“ з Росії в Євросоюз в обхід України.

Зазначимо, що Україна в рамках стягнення з Росії боргу за рішенням Стокгольмського арбітражу може завдати болючого удару по Кремлю, ініціювавши арешт акцій «Північного потоку».

Джерело: Народна Правда