В анексованому Криму залишили провокаційне “послання” від Путіна для ФСБ

В окупованому Севастополі потролили Путіна і ФСБ РФ

В анексованому Криму залишили провокаційне “послання” від Путіна для ФСБ
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда
У вівторок, 21 травня, в окупованому Сімферополі на муралі із зображенням російського президента Володимира Путіна, з’явилося графіті з «посланням» до ФСБ Росії.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Крим.Реалії.

У нанесеному на мурал, що на фасаді будинку №11 по вулиці Олександра Невського,  трафаретному написі йдеться: «ФСБ, давай поиграем? Е2 – Е4. Теперь твой ход, с*ка».

Відповідальність за акцію на вулиці Олександра Невського в Сімферополі взяла на себе невідома раніше група під назвою «Суверенний Крим», члени якої повідомили, що графіті висотою 100 см і шириною 150 см нанесли на мурал із зображенням Путіна рано-вранці у вівторок.

В анексованому Криму залишили провокаційне “послання” від Путіна для ФСБ

За інформацією видання, група «Суверенний Крим» раніше не була відома на півострові. Вона має однойменний канал у месенжері Telegram, створений у квітні 2019 року.

Учасники групи називають себе «Telegram-партією незалежності Криму «Суверенний Крим». У своїх публікаціях в Telegram-каналі вони, зокрема, виступають за «суверенітет Кримського півострова», критикують дії Росії, яка «використовує Крим як військову базу, застосовуючи до кримчан погрози і санкції», і виступають за громадянські та політичні свободи, міжнародні зв’язки Криму з розвиненими країнами, скасування цензури.

Однак пізніше в Telegram-каналі «Суверенний Крим»  начебто спростували причетність групи до графіті на муралі Путіна.

«Сьогодні вночі невідомі зловмисники, віроломно, але з оголошенням війни розмалювали пам’ятник архітектури і мистецтва, об’єкт всесвітньої спадщини – високохудожню фреску присвячену Імператору Володимиру, датовану MMXV р.р. від Різдва Христового, нахабно приписавши в цю історію нашу партію. Негідники вирішили підставити нас такою банальною, вже класичною, майданною провокацією, спрямованою на руйнування всього і вся й назавжди. Ми би ніколи не зачепили святе, особливо у вівторок», – повідомили в в Telegram-каналі «Суверенний Крим».

Нагадаємо, в минулому році мурал з Путіним в окупованому Сімферополі вже ставав майданчиком для висловлення громадської думки і акції непокори режиму Путіна. Тоді на будинку під муралом із зображенням президента Росії Володимира Путіна з’явилося зображення українських політв’язнів Олега Сенцова і Олександра Кольченко.

Додамо, що раніше  відомий російський блогер і палкий шанувальник російського президента Володимира Путіна Сергій Куликов закликав росіян залишати анексований Крим – за його словами, “жити там неможливо”.

Джерело: Народна Правда