Медики назвали швидкий та простий спосіб схуднення

Потрібно радикально змінити сніданок

Медики назвали швидкий та простий спосіб схуднення
Автор Романова Марі в Новини/Правда про здоров'я

Дієтологи розповіли, як можна швидко позбутися пухкого живота і зайвої ваги.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться у матеріалі The Sun.

Loading...

Ці десять продуктів допоможуть швидко схуднути

Так, дієтолог Сонал Шах радить радикально змінити сніданок – замість вуглеводів вживати більше білків і жирів. За словами фахівця, такий сніданок стабілізує рівень цукру в крові і знижує дію інсуліну. Якщо вам потрібно позбутися вісцерального жиру (жир, який оточує внутрішні органи), потрібно зменшити вживання вуглеводів протягом дня.

У свою чергу автор книг по схудненню Зана Морріс радить  також сказати “ні” цукру та цукровмісним продуктів. За її словами, завдяки цьому організм почне переробляти власні запаси жиру без втрати життєво важливих вітамінів і мінералів.

У матеріалі також повідомляється про відкриття вчених з Вашингтона. Виявилося, що в організмі людей із зайвою вагою перевищено вміст фірмікутів (бактерії, які стимулюють організм поглинати більше калорій з їжі). Фахівці вважають, що один із способів змінити це — збалансувати склад кишкових бактерій за допомогою раціону, в який входять овочі, кисломолочні продукти, квашена капуста і цільні злаки.

Нагадаємо, дослідження показало, що озноб спалює жир набагато швидше, ніж підвищена температура. До такого висновку прийшли вчені з Університету Токіо в Японії. Дослідники довели, що схильність до холодних температур протягом тривалого періоду часу покращує здатність організму регулювати рівень цукру в крові і збільшує швидкість метаболізму, тобто спалювання калорій.

Також повідомлялося, що оброблена їжа і напівфабрикати сприяють набору зайвої ваги і не дають схуднути.

Джерело: Народна Правда