Місія нездійсненна: у NASA почалися проблеми з польотом на Марс

Трамп вимагав повернути людину на Місяць до 2024 року, NASA хоче запустити пілотовану експедицію на Марс в середині 2030-х років

Місія нездійсненна: у NASA почалися проблеми з польотом на Марс
Автор Романова Марі в Наука/Новини

Роберт Говард, провідний фахівець з розробки середовищ існування в космосі при Космічному центрі імені Ліндона Джонсона назвав плани з висадки людини на Марсі нездійсненними.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в матеріалі Phys.org.

Loading...

Як виглядатимуть люди на Марсі: фото, через які ви не захочете летіти на Червону планету

На його думку, навіть якщо вся нація, згуртувавшись повторить тріумф “Аполлонів”, висадка на Місяць (який розглядають, як перевалочний пункт на шляху до Марса) станеться не раніше 2027 року. Відповідно зсувається і дата висадки людини на Марсі – на 2037 рік.

При цьому Говард додав, що якщо він буде налаштований більш песимістично, можна припустити, що політичні проблеми ще попереду, а це відкладе політ на 2060-ті роки.

Нагадаємо, глава Національного управління з аеронавтики і досліджень космічного простору Джим Брайденстайн повідомляв, що запуск пілотованої експедиції на Марс намічений на середину 2030-х років. Також повідомлялося, що перед запуском пілотованої експедиції на Марс, потрібно ґрунтовно вивчити і забезпечити присутність людини на Місяці.

Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Дональда Трампа вимагала, щоб NASA організувала політ американських астронавтів на Місяць до 2024 року.

Джерело: Народна Правда
загрузка...