Не виживе: у Зеленського зробили гучну заяву про ЄС та НАТО

Заступник глави Адміністрації президента підтвердив незворушність курсу України до НАТО і ЄС

Не виживе: у Зеленського зробили гучну заяву про ЄС та НАТО
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Заступник глави Адміністрації президента Вадим Пристайко зробив заяву щодо продовження співпраці України з ЄС і НАТО. За словами Пристайка, Україна не виживе без Європейського Союзу і Організації північноатлантичного договору (НАТО).

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив під час  брифінгу для журналістів, який транслювався в ефірі телеканалу “112 Україна”.

Відповідаючи на запитання про можливу зміну новим президентом курсу на НАТО, Пристайко заявив, що україна продовжуватиме співпрацю зі своїми основними міжнародними партнерами.

“Курс на НАТО зафіксований в українській Конституції, він так само поділяється половиною українського населення, щонайменше, і більшістю нашого парламенту. Я думаю, що це всім зрозуміло. І Європейський Союз, НАТО – це ті партнери, без яких ми не виживемо”, – сказав Пристайко.

Нагадаємо, 22 травня президент України Володимир Зеленський призначив ще одного заступника голови Адміністрації президента. Ним став Вадим Пристайко, який раніше очолював місію України при НАТО.

Джерело: Народна Правда