Смертельна ДТП у Харкові: стало відомо, коли суд розгляне апеляції Зайцевої та Дронова

Судове засідання по розгляду апеляційних скарг Зайцевої та Дронова призначено на 14 серпня 2019 року

Смертельна ДТП у Харкові: стало відомо, коли суд розгляне апеляції Зайцевої та Дронова
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Харківський апеляційний суд в четвер, 23 травня, призначив апеляційний розгляд кримінального провадження стосовно Олени Зайцевої та Геннадія Дронова по справі про смертельну аварію в Харкові в 2017 році.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні на сайті суду.

Судове засідання по розгляду апеляційних скарг Зайцевої та Дронова призначено на 14 серпня 2019 року.

Як відомо, вироком Київського районного суду міста Харкова від 26 лютого 2019 р Олена Зайцева і Геннадій Дронов були визнані винними в ДТП, яке сталося 18 жовтня 2017 року на перехресті вулиці Сумській з провулком Мечникова в Харкові. Тоді загинули шестеро пішоходів, ще п’ятеро були травмовані. Зайцеву і Дронова було засуджено до 10 років позбавлення волі за ч.3 ст. 286 Кримінального кодексу України.

Захист Зайцевої та Дронова подала апеляційні скарги на вирок.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що засуджена водійка “Лексуса” Олена Зайцева домагається пом’якшення вироку – замість десяти років в’язниці вона просить п’ять років умовного покарання.

Як повідомляла раніше журналіст Тетяна Доцяк, Зайцева зажадала скасування  вироку про 10 років в’язниці. На її думку, за її злочин потрібно призначити до 5 років позбавлення волі, при цьому відпустити «умовно». Зайцева зараз стверджує,  якби не Дронов — вона проскочила. Дівчина також стверджує, що неясно, вона зіткнулася з Дроновим, чи він сам у неї врізався. З цієї причини вона оцінює ступінь вини обох як 70% – Дронов і тільки 30% – вона.

Джерело: Народна Правда