Ця ягода швидко і ефективно спалює зайвий жир

Ця ягода швидко і ефективно спалює зайвий жир
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Створені на основі новозеландської чорної смородини харчові добавки дозволяють спалювати жир не гірше регулярних фізичних навантажень.
Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це пише Новости Ю.

Спостереження показали, що при вживанні цих добавок двічі в день протягом усього одного тижня швидкість спалювання жиру збільшується, в середньому, на 27%. У одного з учасників експерименту ця цифра склала 55%. Відзначимо, що мова йде тільки про добавки, які виробляються на основі особливої ​​чорної смородини з Нової Зеландії – саме вони брали участь в клінічних дослідженнях.

Loading...

Автори експерименту вважають, що ці ягоди містять компоненти поліфеноли, які сприяють процесам спалювання жиру під час фізичних навантажень за рахунок збільшення кровотоку. Вчені з Liverpool John Moores University підкреслили, що 7 днів – це  не надто великий термін для того, щоб зіткнутися з подібними змінами. Збільшення швидкості спалювання жиру на 20% і вище зазвичай спостерігається при регулярних і дуже інтенсивних фізичних навантаженнях тривалістю не менше 4 тижнів.

Попередні дослідження раніше встановили, що ті ж самі харчові добавки з новозеландської чорної смородини підвищують швидкість спалювання жиру у фізично активних чоловіків на 21%. І ось тепер аналогічний позитивний ефект відзначений і у жінок. Вчені вважають, що дані добавки можуть піти на користь жертвам ожиріння або пацієнтам з діабетом другого типу, оскільки у не дуже здорових людей є обмежений обсяг спалювання жиру в порівнянні зі здоровими людьми.


Нагадаємо, дослідження показало, що озноб спалює жир набагато швидше, ніж підвищена температура. Схильність до холодних температур протягом тривалого періоду часу покращує здатність організму регулювати рівень цукру в крові і збільшує швидкість метаболізму, тобто спалювання калорій.

Раніше медики назвали гречку найкориснішою кашею для здоров’я. Саме гречка найбільш оптимально збалансована за амінокислотним складом, в ній багато білка, є залізо і багато інших корисних речовин.

Додамо, що фахівці назвали оптимальний “розмір” порцій їжі під час схуднення. Методика, за допомогою якої ви зможете розподілити порції, використовує звичайну людську руку.

Джерело: Народна Правда
загрузка...