Указ про розпуск Ради офіційно опублікували

Позачергові вибори до ВР відбудуться 21 липня 2019 року

Указ про розпуск Ради офіційно опублікували
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Указ президента Володимира Зеленського про розпуск Верховної Ради вже опубліковано в “Урядовому кур’єрі”.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, цим же указом Зеленський призначив позачергові вибори у ВР на 21 липня 2019 року.

Loading...

“Керуючись частиною другою статті 77, частинами шостою і сьомою статті 83, пунктом 1 частини другої статті 90 Конституції України та відповідно до пунктів 7 і 8 частини першої статті 106 Конституції України постановляю: 1. Припинити достроково повноваження Верховної Ради України сьомого скликання”, – йдеться в указі.

Указ про розпуск Ради офіційно опублікували

Нагадаємо, 22 травня відбулося екстрене засідання Верховної Ради. Після скандального обговорення народні депутати відмовилися розглядати пропозицію Зеленського про парламентські вибори. Рада не внесла до порядку денного законопроект, який передбачав введення пропорційної виборчої системи та зниження прохідного бар’єру до 3%. За внесення до порядку денного сесії законопроекту президента Зеленського проголосували тільки 92 нардепа. Після позачергового засідання сесії стало відомо, що народні депутати почали покидати лави фракції «Блок Петра Порошенка».

Колишній президент Грузії, екс-глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі попросив президента Володимира Зеленського повернути йому громадянство України. Він також прокоментував скандал навколо розпуску Ради, назвавши народних депутатів недоумками.

Джерело: Народна Правда
загрузка...