В Україні відзначають День морської піхоти: опубліковано потужне відео з елітою військ

23 травня в 2018 році колишній президент України Петро Порошенко підписав Указ "Про День морської піхоти України"

В Україні відзначають День морської піхоти: опубліковано потужне відео з елітою військ
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Сьогодні, 23 травня, в Україні відзначають День морської піхоти.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це нагадує прес-служба Міністерства у справах ветеранів.

“Морська піхота – еліта військ. Саме ви готові вести бій і знищувати ворога, наступаючи з моря, десантуючись з неба, наступаючи по суші”, – йдеться в повідомленні прес-служби.

В Україні відзначають День морської піхоти: опубліковано потужне відео з елітою військ
“Українська морська піхота особлива. Особливо мотивована і в хорошому сенсі зла, адже тут чи не найбільша концентрація тих, для кого повернення Криму справа особистої честі, навіть помсти. У лавах цих підрозділів ті, хто не зрадив присязі, не спокусився на пропозицію окупанта, зберіг честь і довів вірність Україні та її народові під час окупації півострова”, – зазначає в повідомленні.

Вітає морських піхотинців і прес-центр штабу ООС.

“Від імені командування Об’єднаних сил та від себе особисто щиро вітаю Вас з Днем Морської піхоти України. Не випадково, що у 1918 році, в перший же місяць існування Української держави під керівництвом Павла Скоропадського, було прийнято рішення про формування бригади морської піхоти. А в 1992 році, через кілька місяців після референдуму про підтвердження Акту проголошення незалежності України, перші підрозділи морської піхоти прийняли присягу на вірність українському народові. Ваш рід військ завжди був і залишається гарантією суверенітету нашої держави”, – зазначає командувач ООС генерал-лейтенант Олександр Сирський.

Він також додав, що морська піхота – це еліта, у якої найскладніші завдання.

Зазначимо, морська піхота входить до складу ЗСУ, будучи передовим з’єднанням сил висадки. 23 травня в 2018 році колишній президент України Петро Порошенко підписав Указ “Про День морської піхоти України”.

Додамо, морські піхотинці оновили свої берети, замість чорного носять берети відтінку морської хвилі. Порошенко називав цей колір кольором штормового моря.

Нагадаємо, 22 травня біля арсеналу Військово-Морських Сил Збройних Сил України в Миколаївській області здійснили провокацію, чоловік кинув димову шашку на військовий об’єкт і намагався таємно покинути місце правопорушення.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...