Інтернет від SpaceX: Маск повідомив перші гарні новини та поділився цікавим відео

Запуск першої партії апаратів кілька разів відкладали

Інтернет від SpaceX: Маск повідомив перші гарні новини та поділився цікавим відео
Автор Романова Марі в Наука/Новини

Всі 60 супутників Starlink, які сьогодні, 24 травня, запустила ракета Falcon 9 від SpaceX, знаходяться в робочому стані.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це в Twitter повідомив Ілон Маск.

Loading...

За його словами, 60 супутників Starlink перебувають в режимі онлайн, розгортання сонячних батарей розпочнеться найближчим часом.

Нагадаємо, запуск першої партії з 60 апаратів компанія кілька разів відкладала, спочатку через погану погоду, потім — помилки в програмному забезпеченні.

Інтернет від SpaceX: Маск повідомив перші гарні новини та поділився цікавим відео

Інтернет від SpaceX: Маск повідомив перші гарні новини та поділився цікавим відео Інтернет від SpaceX: Маск повідомив перші гарні новини та поділився цікавим відео Інтернет від SpaceX: Маск повідомив перші гарні новини та поділився цікавим відео

Раніше в SpaceX відзначали, що мають намір розгорнути перші 1 600 супутників на висоті 550 кілометрів, щоб уникнути проблем з нагромадженням космічного сміття. У Ілона Маска також запевняли, що відпрацювавши, апарати будуть самостійно йти з орбіти і згоряти в атмосфері, адже на 95% вони складається з горючих матеріалів.

The Alpha Centauri повідомляла, що говорити про те, що Ілон Маск дарує світові безкоштовний інтернет неправильно. Апарати Starlink передаватимуть дані в Ku – і Ka-діапазонах частот — аналогічно телекомунікаційним супутникам. Користувачам потрібен буде приймач. Головне завдання Starlink спрощення доступу до послуг, а не її безкоштовне надання. При цьому ЗМІ припускають, що приймачі Starlink будуть за замовчуванням вбудовані в Tesla.

Напередодні повідомлялося, що SpaceX подала позов проти уряду Сполучених Штатів Америки. В Суд з федеральним претензіями подали секретний позов, але при цьому зрозуміло, що в ньому згадуються претензії до федерального уряду з приводу державних контрактів і закупівель.

Джерело: Народна Правда
загрузка...