Як відставка Мей вплине на Brexit: у Великій Британії висловили жорстку позицію

Таку позицію висловив екс-глава британського МЗС Борис Джонсон

Як відставка Мей вплине на Brexit: у Великій Британії висловили жорстку позицію
Автор Желізняк Олександр в Новини

Великобританія в будь-якому випадку вийде з Європейського союзу 31 жовтня.

Про це заявив у п’ятницю екс-глава британського МЗС Борис Джонсон, якого вважають фаворитом майбутньої боротьби за посаду нового лідера правлячої Консервативної партії і прем’єр-міністра країни, передає НАРОДНА ПРАВДА.

“Ми покинемо ЄС 31 жовтня з угодою або без угоди”, – наводить агентство Reuters слова Джонсона.

Він також висловив думку, що “спосіб досягти гарної угоди полягає в тому, щоб підготуватися до ситуації без виходу угоди”.

Нагадаємо, у квітні повідомлялося, що держави, які є членами Європейського союзу досягли згоди щодо перенесення терміну Brexit (виходу Великобританії з ЄС).

Також повідомлялося, що 9 квітня прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей обговорила з німецьким канцлером Ангелою Меркель процес відстрочення виходу Сполученого Королівства з Євросоюзу. Лідери урядів обох країн обговорили прохання Великобританії відкласти Brexit до 30 червня з можливістю перенести цю дату, якщо Мей зможе переконати британський парламент ратифікувати угоду з ЄС до цього. Після зустрічі з Мей Меркель на засіданні фракції ХДС/ХСС у Бундестазі заявила, що вважає можливим перенесення Brexit на кінець 2019 — початок 2020 року.

Між тим громадянам Великобританії вже почали видавати паспорти без слів «Європейський союз» на обкладинці.

Джерело: Народна Правда