З’явився повний текст рішення Міжнародного трибуналу у справі українських моряків: що загрожує Росії

Відмова Росії звільнити українців та кораблі після рішення трибуналу загрожує РФ новими санкціями

З’явився повний текст рішення Міжнародного трибуналу у справі українських моряків: що загрожує Росії
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Оприлюднено повний текст рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права, який зобов’язав Росію звільнити українських моряків.

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється на сайті суду.

Loading...

Зазначається, що трибунал “19 голосами проти 1 постановляє, що Україна і Російська Федерація повинні представити в трибунал первинну інформацію, згадану в пункті 121, не пізніше 25 червня 2019 року, і уповноважує президента (трибуналу, – НП) запитувати додаткові доповіді та інформацію, які він вважає доцільними після цього звіту”.

Разом із тим, Микола Полозов – керівник групи адвокатів, які захищають українських моряків, повідомив, що відмова Росії звільнити українців та кораблі після рішення трибуналу, загрожує РФ новими санкціями.

“Безумовно, для російської влади тепер буде дуже складно придумати правдоподібне пояснення, чому вони утримують військових моряків”, – сказав Полозов у Гамбурзі під час спілкування з журналістами.

Нагадаємо, раніше ми писали, що у Росії відповіли на рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права, який 25 травня наказав РФ звільнити 24 захоплених в листопаді минулого року в Керченській протоці моряків та повернути три українських кораблі.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...