Барселона сенсаційно програла Валенсії у фіналі Кубку Іспанії: відео голів

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

У фіналі Кубка Іспанії з футболу сезону 2018/19 каталонська «Барселона» досить несподівано поступилася «Валенсії».

Фінальний матч пройшов у Севільї і завершився з рахунком 2:1, передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

Вже в середині першого тайму «Валенсія» відкрила рахунок, м’яч на 21-й хвилині забив форвард Кевін Гамейро після того як прибрав на замаху захисника і метрів з 15 розстріляв ворота «Барселони».

Через 12 хвилин ще один атакуючий гравець «Валенсії», Родріго, подвоїв перевагу, коли замкнув головою простріл Солера.

Тільки на 73-й хвилині «Барселона» відіграла один м’яч, коли Ліонель Мессі зіграв на добиванні після розіграшу кутового.

Завдяки цьому забитому м’ячу аргентинець став першим гравцем в історії, хто забивав в шести різних фіналах Кубка Іспанії. Але його команда поступилася в матчі і залишилася без трофея.

Раніше Барселона стала достроковим чемпіоном Іспанії. А ось у Лізі Чемпіонів каталонський клуб чекало велике розчарування. Після впевненої перемоги на домашньому стадіоні над Ліверпулем у півфіналі Барселона безвольно поступилася на виїзді 0:4.