Гройсман зробив цікаву заяву про Порошенка і свою відставку: подробиці

За словами Гройсмана, вони з Петром Порошенком - різні

Гройсман зробив цікаву заяву про Порошенка і свою відставку: подробиці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що піде на парламентські вибори самостійно зі своєю політичною силою “Українська стратегія” і не планує ні з ким об’єднуватися. Очільник уряду стверджує, що для цього проситиме Верховну Раду затвердити його заяву про відставку.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він заявив в інтерв’ю телеканалу ICTV в неділю ввечері.

За словами Гройсмана, після того, як Парламент ухвалить рішення про його відставку, він продовжуватиме працювати прем’єр-міністром до створення нового уряду, також продовжать свою роботу всі міністри. Однак його рішення балотуватися до Верховної Ради україни є остаточним.

“Для мене участь у виборах – це не просто бажання брати участь у виборах. У мене чіткий погляд на те, що може зробити Україну і українців сильніше. І вважаю, що ці кроки повинні бути реалізовані”, – сказав Гройсман.

Гройсман  підкреслив, що буде балотуватися до парламенту зі своєю політичною силою самостійно і об’єднуватися  з політичною силою Петра Порошенка не буде.

” Я прийняв рішення – я буду йти самостійно і це рішення для мене є остаточним”, – прокоментував Гройсман заяви щодо можливої співпраці з екс-президентом Петром Порошенком.

При цьому він додав: “Я вважаю, що ми просто різні”.

Нагадаємо, у понеділок, 20 травня, у Києві відбулася церемонія інавгурації президента України Володимира Зеленського, в ході якої він заявив про готовність розпустити Верховну Раду і зажадав звільнення Кабінету Міністрів України, а також глав СБУ, ГПУ і міністра оборони.

Також стало відомо, що 20 травня  глава уряду України Володимир Гройсман оголосив про відставку. Прем’єр-міністр зокрема зазначив, що в ході інавгураційної промови Володимира Зеленського президент України зажадав відставки уряду. При цьому Гройсман нагадав, що Кабінет міністрів складає повноваження перед новим складом парламенту.

Додамо, що віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе заявила про готовність очолити уряд в перехідний період.

Джерело: Народна Правда