У Харкові чоловік загинув через удар блискавки: подробиці НП

Блискавка потрапила у спінінг, чоловік помер на місці

У Харкові чоловік загинув через удар блискавки: подробиці НП
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

В суботу, 25 травня, під час негоди у Харкові блискавка вбила чоловіка.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомили на сторінці Харківського КЗОЗ “Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф” у Facebook. 

Медики отримали повідомлення про надання медичної допомоги чоловікові, який був без свідомості близько 13-ї години 25 травня. Прибувши на місце надзвичайної події, що сталася на річці Уда, парамедики констатували смерть людини.

“Бригада Е(Н)МД прибула на місце випадку через 3 хвилини та виявила чоловіка 29 років з ознаками біологічної смерті. При з’ясуванні обставин було виявлено, що блискавка потрапила у спінінг”, – повідомили в мережі.

Медики закликали всіх бути уважними і обережними, дотримуватися правил безпеки під час негоди і за жодних обставин не ховатися під час грози під деревами.

Нагадаємо, що у селі Вашківці Сокирянського району, що у Чернівецькій області, від удару блискавки загинули двоє чоловіків. Смертельний інцидент стався, коли двоє чоловіків — 37-річний та 61-річний — пасли худобу за селом, коли почалася злива. Від удару блискавки в поле обидва загинули.

Джерело: Народна Правда