У Росії сталася небезпечна НП з пасажирським літаком: перші подробиці

Рейс з Пекіна сів у "Пулково" з несправним датчиком диму

У Росії сталася небезпечна НП з пасажирським літаком: перші подробиці
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

В Росії, де 5 травня в результаті авіакатастрофи літака Sukhoi Superjet 100 в “Шереметьєво”загинула 41 людина, стався новий інцидент з літаком. Рейс з Пекіну сів в аеропорту “Пулково” з несправним датчиком диму.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє російське видання “Фонтанка“.

Цього разу надзвичайна подія сталася в аеропорту Санкт-Петербургу “Пулково” – літак, що здійснював рейс з Пекіна сів з несправним датчиком диму.

Сигнал про пожежу на борту літака Hainan Airlines повідомленням Пекін – Санкт-Петербург надійшов увечері 26 травня через несправний датчик. Літак приземлився без пригод.

За інформацією видання, рейс HU7965 торкнувся землі о 18:59, на борту був 251 пасажир, ніхто з них не постраждав. Екстрені служби були готові гасити полум’я, але тривога виявилася помилковою, на щастя, пожежі на борту не було.

Сервіс Флайтрадар не зафіксував сигналів лиха від пілотів. Причиною переполоху, за попередньою інформацією, стало помилкове спрацювання  датчика диму.

У Росії сталася небезпечна НП з пасажирським літаком: перші подробиці

Нагадаємо, нещодавно в Росії знову сталася надзвичайна подіяз літаком  Superjet –  в аеропорту Іжевська літак зняли з рейсу прямо на злітній смузі через витікання пального з баку. Лайнер з 56-ма пасажирами на борту повинен був вилетіти в Москву і вже вирулював на злітну смугу.  Але співробітники аеропорту помітили на смузі гас. Прибулі на місце техніки обстежили борт і відправили його на ремонт.

Джерело: Народна Правда
загрузка...