Українців попередили про небезпеку ранньої полуниці: як не отруїтися

Фахівці не радять зловживати ранньою полуницею

Українців попередили про небезпеку ранньої полуниці: як не отруїтися
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

На прилавках українських ринків з’явилася рання полуниця. Поки що ціна на ягоди “кусається”, але знавці прогнозують, що вже за тижнів два ціна впаде вдвічі, тож всі охочі зможуть поласувати смачною ягодою. Однак варто бути уважними – рання полуниця є чи не рекордсменом з вмісту небезпечних хімікатів.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в сюжеті ТСН.

Зазвичай, рання полуниця потрапляє на прилавки магазинів і ринків з півдня країни – Одеської, Херсонської та Запорізької областей. Вона небезпечна надмірним вмістом пестицидів. Запах хімікатів, нерівномірний  окрас та випуклі вічка полуниці – усе це має насторожити покупця.

“Полуницю після збору треба зберігати не більше двох діб, тому що потім нітрати перетворюються в нітріти. Нітріти – це досить токсична речовина для всіх органів, особливо нервової системи. Ягода взагалі повинна реалізуватись на ринку один день”, – зауважує завідувач лабораторії Володимирського ринку Галина Климчук.

Працівники лабораторії перевіряють якість усіх продуктів на ринку, а от на ярмарках і стихійних точках продажу покупець має розраховувати насамперед на себе. Вміст нітратів можна виміряти спеціальним портативним пристроєм – його може придбати кожен для особистих інспекцій. Цифри менше 60 нарікань не викликають – вони в нормі. А от коли ви побачите показник 90 – це повинно насторожити.

Фахівці в будь-якому разі радять не давати ранні полуниці дітям. Надмірний вміст нітратів у ягодах може спровокувати шлункові розлади, нудоту та отруєння. Сезон полуниць розпочнеться приблизно через тиждень, тож тоді купувати ягоди буде більш безпечно. Якщо ж покупець спокушається на ранню ягоду, варто пам’ятати – її належить ретельно промити перед споживанням.

Нагадаємо, дієтологи розповіли, кому не варто вживати полуницю. Вживання полуниці може бути небезпечним для годуючих мам. Адже полуниця — алергенний продукт.  З тієї ж причини не варто годувати полуницею дітей до 3-х років. Всі червоні ягоди є сильним алергеном.   Людям із захворюваннями нирок часте і надмірне вживання полуниці може збільшити ймовірність утворення каменів. Не варто їсти цю ягоду і людям з гастритом та виразковою хворобою, адже в полуниці велику кількість щавлевої і саліцилової кислоти, вони дратують слизову оболонку шлунку і можуть стати причиною загострення гастриту та виразкової хвороби.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...