Коломойський назвав своїх фаворитів у Раді та оголосив про підтримку

Коломойський буде симпатизувати всім, крім БПП

Коломойський назвав своїх фаворитів у Раді та оголосив про підтримку
Автор Романова Марі в Новини/Політична правда

Олігарх Ігор Коломойський, який не так давно повернувся до України, зізнався, кому буде симпатизувати на парламентських виборах.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в інтерв’ю “УП” він заявив, що точно не підтримає представників “БПП”.

Loading...

При цьому за прогнозом Коломойського, зараз на Петра Порошенка “посиплеться все, що за останні 5 років накопичилося”. Сам він не вважає, що це погано, проте при цьому партія може очиститися:

“Якщо ця політична сила виживе, то вона очиститься, вже потім  наступного разу, до наступних виборів їм вже закидати це не треба буде”.

Кого підтримує Ігор Коломойський

Цілком очікуваною стала відповідь – партію “Слуга народу”. Також він готовий підтримати (“дивлячись з ким і якими гаслами піде”) Володимира Гройсмана.

Стосовно Арсенія Яценюка, то Коломойський думає, що він не піде на парламентські вибори, оскільки “не любить поразок”, а набрати багато не вийде.

Аналогічно, вважає олігарх, складеться ситуація і з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим. На думку Коломойського, він навряд чи піде на парламентські вибори, при цьому він може залишитися міністром.

Нагадаємо, олігарх Ігор Коломойський раніше повідомляв, що почав консультувати новий політичний проект, до якого можуть увійти мери Харкова та Одеси – Геннадій Кернес і Геннадій Труханов.

Олігарх Ігор Коломойський виступив за оголошення Україною дефолту за зовнішніми зобов’язаннями держави.

Джерело: Народна Правда
загрузка...