Світоліна грандіозно перемогла Вільямс і перервала серію з поразок

Українка Еліна Світоліна з перемоги стартувала на Відкритому чемпіонаті Франції

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла титуловану амеріканку Вінус Вільямс в першому раунді Ролан Гарроса.

Loading...

Тривалість матчу Світоліної і Вільямс-старшої склала 1 годину і 14 хвилин, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

У першому сеті 24-річна українка перемогла з рахунком 6: 3. У другій партії Еліна, поступаючись по ходу зустрічі 1:3, змогла перемогти в п’яти геймах поспіль і виграти другий сет також з рахунком 6:3.

У другому раунді Відкритого чемпіонату Франції Світоліна зустрінеться з іншою українкою Катериною Козловою, яка також перемогла представницю США Бернарду Перу (6: 2, 7: 6).

WTA. Ролан Гаррос. перший раунд

Вінус Вільямс (США) – Еліна Світоліна (Україна) – 0: 2 (3:6, 3:6)

Відзначимо, що для Світоліної ця перемога була дуже важливою, тому що вона нею перервала серію з чотирьох поразок. До слова, Світоліна ще жодного разу не перемагала на турнірах Великого шолома, і на Ролан Гарросі зокрема. Кращими результатами української тенісистки на Відкритому чемпіонаті Франції є чвертьфінали в 2015 та 2017 років роках.

Чинними переможцями Ролан Гарроса є іспанець Рафаель Надаль і румунка Симона Халеп.

Раніше Еліна Світоліна яскраво виграла матч на Australian Open. Також українка показала емоційні знімки в купальнику.

Джерело: Народна Правда