Учені назвали небезпечний гормон, який заважає схуднути

Встановлено гормон, який винен в порушенні метаболізму

Учені назвали небезпечний гормон, який заважає схуднути
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Американські вчені назвали причину, яка заважає схудненню. Як виявилося, справа в гормоні, який сильно впливає на обмін речовин, заважаючи схуднути. Одне добре – механізм виявлено, і цей стан можна контролювати.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє MedicalExpress.

Група вчених з Університету Сент-Луїса і Каліфорнійського університету разом з лікарями факультету ветеринарної медицини імені Девіса  назвали головну причину, що викликає розвиток ожиріння і заважає схудненню. Вся справа в гормональному факторі – зокрема, гормоні адропіні. Це блукаючий гормон, низький рівень якого сигналізує про серйозні проблеми зі здоров’ям. Чим його менше, тим тіло менш ефективно засвоює глюкозу і спалює калорії. Схуднути стає важко, майже неможливо.

Дослідження показали, що саме адропін регулює обмін речовин. Зазвичай, при його зниженні лікарі діагностують  діабет та інші порушення метаболізму. Це підтвердилося в ході експериментів над лабораторними мишами. За словами вчених, низький адропін заважає схуднути, оскільки перестає стимулювати переробку ліпідів і глюкози. З іншого боку, люди, в аналізах крові яких адропін в нормі або підвищений, мають низький індекс маси тіла, худнути їм не так важко.

За словами вчених, якщо схуднути не виходить, потрібно, перш за все, перевірити рівень гормонів – адропіну і інсуліну, скорегувати біологічні ритми і вживати менше солодкого.

Нагадаємо, раніше дієтологи розповіли про унікальний спосіб схуднення – сонячна дієта є одним з найприємніших способів позбутися зайвої ваги. Однак свою назву вона отримала не через сонце і засмагу – її називають “сонячною”, оскільки продукти, які включає дієта, — виключно жовтого і помаранчевого кольору.

Джерело: Народна Правда
загрузка...