У мережі з’явилися нові кадри і подробиці бунту ув’язнених в Одеській колонії.
Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.
У прес-центрі ГУПН повідомляють, що постраждало четверо пенітенціаріїв, згоріли пожежний автомобіль та гараж.
За інформацією видання “Думська” ув’язнені продовжують тримати оборону. Вони озброєні шматками асфальту і плиткою. Однак правоохоронці, схоже, не планують брати барикади штурмом і роблять ставку на переговори.
Всіх шістьох заручників, працівників Одеської колонії загального режиму №51, яких захопили ув’язнені, в даний час звільнили, повідомив Радіо Свобода представник омбудсмена у південних областях Олександр Остапенко.
Омбудсмен Людмила Денисова у Facebook написала, що заручниками були три медпрацівники і три охоронці, які перебували в локальних зонах колонії. «З колонії вивезли п’ять порушників режиму. Інформація про втікших з колонії або вбитих не підтверджується», – написала вона.
Нагадаємо, український політичний в’язень Станіслав Клих, якого тримають у російській в’язниці, оголосив голодування.