Бунт в одеській колонії: з’явилися нові подробиці переговорів з ув’язненими

В ході масових заворушень взяли в заручники медпрацівників і охоронців

Бунт в одеській колонії: з’явилися нові подробиці переговорів з ув’язненими
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Перемовини з ув’язненими, які влаштували бунт у Південній виправній колонії загального режиму №51 (Одеса), тривали до самого вечора.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляється у сюжеті ТСН.

Зазначимо, що повідомлення про те, що ув’язнені в ході масових заворушень взяли в заручники медпрацівників і охоронців, стали з’являтися вранці, 27 травня. Проте вже вдень ЗМІ повідомляли, що заручників відпустили.

Так, представник омбудсмена у південних областях Олександр Остапенко в коментарі Радіо. Свобода зазначав, що всіх шістьох заручників, працівників Одеської колонії загального режиму №51, яких захопили ув’язнені, звільнили.

Самі омбудсмен Людмила Денісова у Facebook повідомляла, що в заручниках були три медичних працівника і три охоронці.

Бунт в одеській колонії: з’явилися нові подробиці переговорів з ув’язненими

Начальник слідчого управління ГУ НП в Одеській області Сергій Шайхет раніше повідомляв, що з ув’язненими велися переговори. Серед їхніх вимог було: щоб їх не били і годували якісною їжею (вони скаржилися, що в колонії годують продуктами з черв’яками). Також повідомлялося, що бунт розпочався через обшуки.

Самі в’язні розповідають, що після вчорашнього в колонії багато постраждалих, у людей розбиті обличчя і переламані руки.

Нагадаємо, у мережі були опубліковані відразу кілька відео з колонії. На одному з них один з ув’язнених повідомляє, що співробітники виправної установи систематично б’ють.

На інших видно видно пожежу, яка сталася в колонії у момент бунту.

Джерело: Народна Правда