Ці дев’ять продуктів прискорюють метаболізм

Ці дев’ять продуктів прискорюють метаболізм
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про здоров'я

Швидкість обміну речовин в організмі людини залежить, як правило, від генетичних особливостей. Однак, можна так організувати свій раціон харчування, що їжа сприятиме спаленню жиру.

Як пише “НАРОДНА ПРАВДА” з посиланням на “NewsUA”, дієтологи склали спеціальний список продуктів, що прискорюють метаболізм. До нього ввійшли пісне м’ясо, яєчні білки, вода, перець чилі, кава, зелений чай, молоко, цільні зерна та сочевиця.

М’ясо та сочевиця багаті на залізо, яєчні білки – на протеїни та вітамін D, перець чилі – на капсаїцин, кава – на кофеїн, зелений чай – на рослинний компонент під назвою EGCG, молоко – на кальцій. Всі ці поживні елементи позитивно впливають на процес обміну речовинв людському організмі.

Як раніше зазначала “НАРОДНА ПРАВДА”, самопочуття та зовнішній вигляд людини багато в чому залежать від швидкості обміну речовин в організмі. Нормальний метаболізм дозволяє повноцінно функціонувати внутрішнім органам та системам, тому людина відчуває бадьорість та не страждає на проблеми зі здоров’ям.

Нагадаємо, що під час сну тіло людини набагато активніше, ніж ми думаємо. Наприклад, воно спалює деякі з наших зайвих калорій. 

Джерело: Народна Правда