Видача паспортів РФ на Донбасі: розкрито справжню мету Путіна

Відправляти новоспечених громадян Росії, що живуть в ОРДЛО, на будь-яку війну, тепер стає законним і реальним

Видача паспортів РФ на Донбасі: розкрито справжню мету Путіна
Автор Желізняк Олександр в Новини/Правда про ООС

Росія видає паспорти на окупованій Донеччині з метою використання нових громадян у військових конфліктах, як зброю.

Loading...

Як повідомляє НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в матеріалі «Ігри в паспорти, або Один раз не громадянин» на ресурсі «Інформаційний спротив».

«Стосовно тих, хто воює або воював, і готовий продовжувати участь у військових конфліктах на боці РФ, ті отримали громадянство РФ задовго до введення «спрощенки», – зазначає автор Олена Степова.

За її словами, видача паспортів Російської Федерації і громадянства Росії для так званої «народної міліції» або «ополчення» пройшла ще в наприкінці минулого року (до публічної реклами та прийняття закону). Так, зазначає автор, завойовували прихильність. Погоджуєшся на контрактну службу в армії «республік» – стаєш власником документа з двоголовим.

Також вона наголошує, що члени незаконних збройних формувань ОРДЛО і його керівництво (міністри та чиновники старших рангів) чомусь отримали паспорти з гербом РФ тихо, і до офіційного підписання Путіним Указу та його оприлюднення.

«Дивлячись на нові військово-тактичні табори, що з’явилися в Ростовській та Бєлгородській області, куди стікаються екс-ополченці Донбасу і добровольці, громадяни РФ, які воювали на Донбасі та Сирії, їх можуть готувати і використовувати для придушення внутрішніх російських бунтів і нових ініційованих Росією конфліктів, як всередині РФ, так і за її межами. Естонія. Німеччина. Венесуела. Сирія. Грузія…», – пише Олена Степова.

Також додає, що відправляти новоспечених громадян Росії, що живуть в ОРДЛО, на будь-яку війну, тепер стає законним і реальним.

«Незабаром ми побачимо новопаспортизованих напівгромадян України, напівгромадян РФ у всіх терактах і конфліктах по всьому світу. Зручно!», – підсумувала вона.

Нагадаємо, жителі окупованого Донбасу, які отримають російські паспорти, не можуть претендувати на російську пенсію без прописки на території РФ.

Також Бойовики «ДНР» зізналися, як буде проходити процедура видачі російських паспортів для мешканців окупованої ними території Донецької області.

Джерело: Народна Правда