Челсі – Арсенал – 4:1: хроніка фіналу Ліги Європи, відео голів

Сьогодні, 29 травня, в Баку проходить фінал Ліги Європи

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

29 травня в Баку на Олімпійському стадіоні у фіналі Ліги Європи Челсі з розгромним рахунком 4:1 виграв у Арсенала.

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА провела онлайн-трансляцію матчу

23.51. Фінальний свисток! Челсі виграє в Арсенала з рахунком 4: 1! “Аристократи” завойовують свій другий трофей Ліги Європи!

23:48. Суддя додав три хвилини до основного часу матчу

23:46. Челсі також зробив всі заміни. Замість Педро вийшов Вілліан, замість Ковачіча – Барклі, а замість Азара – Дзаппакоста

23:43. Форвард Арсеналу Ляказетт метрів з 35 пробивав штрафний, але м’яч пролетів вище воріт

23:41. Супермомент у Арсенала. Уіллок з метрів десяти бив по воротах Аррісабалаги, але м’яч розминувся зі штангою

23:39. Арсенал зробив все заміни. Замість Начо Монреаля вийшов Гендузі, замість Торрейри – Івобі, а замість Озіла – Уіллок.

23:38. Аспілікуета зобов’язаний був забивати п’ятий гол у ворота Арсеналу. М’яч пролетів в сантиметрах від штанги.

23:36. Вілліан міг робити рахунок 5:1, але Чех знову на висоті!

23:32. Азар міг оформити хет-трик, але Чех парирував удар бельгійця

23:28. Гоооол! 4:1! Челсі знову забиває у ворота Арсеналу! Еден Азар оформляє дубль в матчі

23:25. Гоооол! Арсенал відіграє один пропущений м’яч. 3: 1. Алекс Івобі, який тільки-тільки вийшов на заміну, з дальньої дистанції забиває мегагол!

23:23. Гооол! 3:0! Це розгром! Челсі забиває третій м’яч у ворота Арсеналу. Після фолу на Олів’є Жиру Джанлука Роккі призначив пенальті у ворота канонірів. Одинадцятиметровий на 65-й хвилині впевнено реалізував Еден Азар!

23:15. Гоооол !!! Челсі повів 2:0! Педро Родрігес на 60-й хвилині забиває м’яч у ворота Петра Чеха!

23:06. Голоооол! Жиру на 49-й хвилині прекрасним ударом головою відкриває рахунок в матчі

23:02. Почався другий тайм

22:47. Суддя Джанлука Роккі дав свисток на перерву. Перший тайм завершився внічию 0:0

22:41. Перший по-справжньому небезпечний удар Челсі. Олів’є Жиру чудово пробив, але Петр Чех відбив м’яч! Жиру міг забити колишній команді, а Чех не дозволив екс-команді це зробити

22:37. Класний удар після атаки Арсеналу парирував Кепа

22:32. Знову команди обмінялися моментами, які не завершились взяттям воріт. Удар Емерсона був особливо небезпечним, але Чех його парирував

22:28. Граніт Джака прекрасно пробив здалеку і ледь не відкрив рахунок в матчі. М’яч в сантиметрах пролетів від поперечини

22:27. Дві поспіль атаки Арсеналу, від яких Челсі відбився

22:26. Челсі провів атаку, але Жиру не замкнув передачу з флангу

22:25. До речі стадіон в Баку, який вміщує 70 тисяч осіб, не повністю заповнений, що дивно, як для фіналу Ліги Європи. Вся справа в тому, що фани Челсі і Арсеналу не в повному обсязі викупили квитки, які фіналістам виділяє УЄФА

22:22. Арсенал на якийсь час захопив ініціативу і атакує

22:18. Ляказетт вибігав один на один, зачепив голову Кепи і впав. Суддя з Італії Джанлука Роккі пенальті не призначив, хоч каноніри дуже і просили його

22:16. Челсі мав шанс відкрити рахунок, але штрафний закінчився нічим. Потім Арсенал відразу проатаковал, але також безрезультатно

22:14. Матч проходить в спокійному руслі, команди придивляються один до одного і не особливо ризикують

22:09. Найлз пройшов по флангу, прострілив у штрафну, Кепа відбив прямо на ногу Обамеянга, який пробив повз ворота. Перший момент у Арсенала.

22:04. Поки що рівна гра без небезпечних моментів

22:00. Матч почався

Челсі – Арсенал – 0:0

Склади на матч Челсі – Арсенал

Челсі: Аррісабалага – Давид Луїс, Крістенсен, Емерсон, Аспілікуета – Жоржиньйо, Ковачич, Канте, Педро, Азар, Жиру

Арсенал: Чех – Косельни, Сократіс, Монреаль – Джака, Торрейра, Майтланд-Найлз, Колашинац, Озіл – Ляказетт, Обамеянг

Челсі – Арсенал: анонс фіналу Ліги Європи

Челсі – Арсенал: де дивитися матч