Екс-ватажок “ДНР” зізнався, як розстрілював своїх соратників

Він розстрілював людей не тільки по "вироком трибуналу", але і з власної ініціативи

Екс-ватажок “ДНР” зізнався, як розстрілював своїх соратників
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Колишній лідер “ДНР” Ігор Гіркін (Стрєлков) зізнався в тому, що особисто розстрілював людей у Слов’янську (нині контролюється Києвом), в 2014 році.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, відповідний ролик з визнання опублікував у себе в Facebook журналіст Денис Казанський.

Бойовик стверджує, що розстрілював людей не лише за “вироком трибуналу”, але і за особистою ініціативою, щоб покарати.

“У Росії ця людина, незважаючи на такі зізнання, абсолютно відкрито живе на волі і не має жодних проблем з законом”, – підкреслює Казанський.

За словами Гіркіна, він розстріляв командира роти та командира взводу, які були родом з Одеської області (за національністю, додав бойовик, болгари).

Колишній лідер “ДНР” стверджує, що командир роти курив траву, а один із взводів влаштував тортури підприємцю:

“Там була абсолютно потворна ситуація. Командир роти почав курити траву. Я ловив його на цьому. Втратив управління, а в одному із взводів група харківських кримінальників стала провертати свої справи … Вони викрали місцевого підприємця, почали його катувати з метою отримання викупу, щоб він віддав гроші, які, як вони припускали, що у нього є. Причому син цього підприємця служив в інший роті на іншому кінці міста. Вони про це або не знали, або їм було наплювати. Тому рядових я відправив у штрафний підрозділ, а командирів розстріляв. Навіть хоча вони безпосередньо не займалися тортурами. Взводний знав, що відбувається, а ротний ні. Таке треба було знищити в корені. Мені доведеться за це відповідати там (Гіркін жестом вказав у небо)”.

Нагадаємо, один з колишніх лідерів бойовиків Олександр Бородай назвав Ігоря Гіркіна психічно хворою людиною.

Нещодавно головний редактор «Ехо Москви» Олексій Венедиктов пояснив, чому російський терорист Ігор Гіркін, який брав участь в окупації Криму і виступав одним з ініціаторів російської агресії на Донбасі в 2014 році, зараз виявився непотрібним владі РФ.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...