Партія Саакашвілі йде на парламентські вибори: офіційна заява

Таку заяву зробив Давид Сакварелідзе

Партія Саакашвілі йде на парламентські вибори: офіційна заява
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

Партія колишнього глави Одеської облдержадміністрації та екс-президента Грузії Міхеіла Саакашвілі «Рух нових сил» балотуватиметься на дострокових парламентських виборах, які відбудуться 21 липня.

Про це розповів один із лідерів партії та колишній заступник генерального прокурора України Давид Сакварелідзе в інтервʼю виданню «Апостроф», передає НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

«Так, ми як партія підемо на ці вибори і будемо відстоювати ту філософію і ті проекти, які ми хочемо реалізувати. Участь у виборах — це наш обовʼязок перед виборцями», — сказав він.

Нагадаємо, колишній президент Грузії та екс-губернатор Одеської області Міхеїл Саакашвілі, якому 28 травня президент України Володимир Зеленський повернув українське громадянство, схвально відреагував на цю подію і подякував президенту Володимиру Зеленському.

Додамо, що  у квітні після першого туру виборів президента України  Міхеїл Саакашвілі вимагав у тодішнього президента України Петра Порошенка у якості доказу змін, які відбулися, повернути йому український паспорт і дати змогу приїхати в Україну.

П’ятий президент України Петро Порошенко позбавив укранського громадянства екс-президента Грузії і екс-губернатора Одеської області Михеїла  Саакашвілі 2017 році. У Порошенка наполягали, що припинення громадянства України  Саакашвілі обумовлено поданій ним неправдивої інформації при оформленні громадянства.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...