Олександрія – Динамо – 0:2: хроніка матчу УПЛ

У рамках Прем'єр-ліги України Олександрія на своєму полі приймає київське Динамо

Автор Желізняк Олександр в Новини/Спорт

30-го травня в рамках 32-го туру Прем’єр-ліги України Олександрія приймала на своєму полі Динамо Київ.

Loading...

НАРОДНА ПРАВДА провела для вас онлайн-трансляцію матчу УПЛ.

21:22. Матч завершився. Динамо перемогло з рахунком 0:2 завдяки дублю Циганкова!

21:21. Суддя додав дві хвилини. Фанати співають гімн України. Дуелунд класно пройшов, пробив, але захисник блокував удар данця.

21:18. Заміна у Динамо. Замість Артема Бесєдіна на поле вийшов датчанин Міккель Дуелунд

21:16. Олександрію після матчу урочисто нагородять бронзовими медалями чемпіонату України. Напевно, футболісти вже думають про це. Олександрійці хочуть порадувати фанатів голом, але кияни добре грають в захисті

21:11. Пономар, який вийшов на заміну, відмінно пробив здалеку, але трохи не вистачило, щоб потрапити у ворота динамівців, який чудово виглядають, граючи і в меншості

21:05. Миколенко зобов’язаний був забивати третій м’яч у ворота Паньківа, але Юрій знову довів, що його не дарма Андрій Шевченко викликав до табору збірної України на матчі проти Сербії і Люксембурга

21:03. У Олександрії ще одна заміна. Замість активно на поле Кирила Ковальця вийшов Віталій Пономар

21:01. Циганков міг оформити хет-трик, але на цей раз на удар Віктора Паньків зреагував

21:00. Протасов не реалізовивет супермомент. З метрів десяти півзахисник Олександрії пробиває вище воріт

20:58. Гооол! На 68-й хвилині Циганков прекрасно розпорядився м’ячем. На замаху обігравши двох футболістів Олександрії, пробив в дальній кут воріт Паньківа. 0:2 – Динамо збільшує перевагу в матчі, а Циганков оформляє дубль

20:54. Перша заміна у Олександрії. Замість капітана Андрія Запорожана на поле вийшов Денис Дедечко

20:52. Гравці Олександрії раз по раз пробивають по воротах Динамо, але або Бущан впевнено грає в рамці, або м’яч летить повз ціль

20:48. Олександрійці створили прекрасний момент, але знову повз ворота. Після кутового Артем Сітало класно пробивав головою, але знову не влучно

20:46. Динамо не дає Олександрії захопити інціативу. Але команда Володимира Шарана намагається зрівняти рахунок. Кияни у меншості намагаються збільшити перевагу

20:39. І знову Динамо тисне в надії забити другий м’яч. Удари Артема Бесєдіна і уругвайця Карлоса де Пени не принесли плодів

20:36. Другий тайм розпочався з моментів київського Динамо. На удар Бесєдіна зреагував Паньків, а у Циганкова, який добивав, м’яч злетів з ноги

20:20. Суддя додав дві хвилини до першого тайму, але голів більше не було. Команди пішли на перерву з перевагою Динамо в один гол

20:17. Олександрія, яка в більшості, так і крутиться біля воріт Динамо, але поки рахунок зрівняти не може. Кияни грамотно обороняються

20:09. Відмінний удар від Ковальця, який міг зрівняти рахунок, але Бущан парирував удар півзахисника Олександрії

20:07. Друга заміна у Динамо в першому таймі. Замість Назарія Русина на поле вийшов Микита Кравченко. Хацкевич випускає замість форварда півзахисника

20:04. У складі Динамо вилучення. Алібеков отримує другу жовту картку за фол біля штрафного майданчика киян

19.59. У Динамо заміна. Замість поляка Томаша Кенджори, який отримав пошкодження, на поле вийшов Микола Шапаренко.

19:58. Захисник Олександрії Владислав Бабогло отримав жовту картку за грубий фол в центрі поля

19:56. Півзахисник Динамо Ахмед Алібеков отримав жовту картку за фол в центрі поля

19:54. Гоооол! Капітан Динамо Київ Віктор Циганков відкриває рахунок в матчі. 0:1 – біло-сині виходять вперед

19:52. Перша жовта картка в матчі. Капітан Олександрії Андрій Запорожан отримав попередження за фол в центрі поля

19:48. Кирило Ковалець знову мав момент для того, щоб відкрити рахунок в матчі, але півзахисник Олександрії пробив вище воріт

19:42. Назарій Русин міг вивести Динамо вперед. Форвард киян скористався помилкою воротаря Юрія Паньківа, але голкіпер відбив удар динамівця. Через хвилину вже Артем Бесєдін увірвався в штрафну Олександрії, але захисник м’яч вибив на кутовий

19.38. Кирило Ковалець, син знаменитого динамівця Сергія Ковальця, небезпечно пробив здалеку і міг Олександрію вивести вперед