В Україні введуть нові армійські та військові звання: подробиці

Одним з ініціаторів закону стала віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко

В Україні введуть нові армійські та військові звання: подробиці
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

В Україні введуть нові армійські та корабельні військові звання. Відповідні законопроект підтримали в першому читанні у Верховній Раді.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, мова йде про законопроект № 10181.

Loading...

Сьогодні, 30 травня, його з другої спроби підтримав 231 депутат.

Відомо, що документ передбачає скасування таких звань як: прапорщик, старший прапорщик. Замість них буде рекрут і штаб-сержант. Одним з ініціаторів закону стала віце-спікер Верховної Ради Ірина Геращенко.

В Україні введуть нові армійські та військові звання: подробиці В Україні введуть нові армійські та військові звання: подробиці

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський розпустив ВР, відповідний указ оприлюднили в «Урядовому кур’єрі» 23 травня. Зеленський призначив позачергові вибори у ВР на 21 липня 2019 року.

Відразу після цього було подано позов про визнання недійсним указу. Однак Верховний суд відмовив у відкритті провадження за позовом до президента України Володимира Зеленського, адже це юрисдикція Конституційного суду.

Також повідомлялося, що Міністерство оборони України просять розглянути можливість відстрочення призову на строкову службу молодих українців з-за стихійного лиха.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...