Вакарчук розповів, чи буде поєднувати роботу в Раді з концертами

Лідер "Океану Ельзи" заявив про готовність працювати у виконавчій владі

Вакарчук розповів, чи буде поєднувати роботу в Раді з концертами
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук, який нещодавно заявив про наміри брати участь у наступних парламентських виборах, розповів про свої плани щодо музичної кар’єри і роботи в Парламенті.

Loading...

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це він розповів в інтерв’ю Ліга.net.

За словами Вакарчука, він розуміє, що робота у Верховній Раді відбиратиме всі сили і час, однак залишити музику назавжди не зможе.

“Я залишаюся музикантом в душі. Я не можу без музики. Але я прекрасно розумію, що парламент – це серйозна і відповідальна робота, яка буде забирати у мене більшу частину часу. І це те, на чому я буду сфокусований. А музика, сподіваюся, залишиться зі мною в ті проміжки часу, коли я буду в змозі давати концерти (у Вакарчука заплановано концерт на День Незалежності, а у вересні – концерт в Мінську на стадіоні, – ред.). Вони будуть для мене розрядкою, і будуть мені допомагати давати енергію для змін”, – розповів Вакарчук.

Як пояснив артист, він і  члени його команди готові працювати у виконавчій владі.

“Ми не йдемо в парламент, щоб просто там сидіти. Ми готові йти у виконавчу владу. Це стосується і мене. Але основним своїм завданням я бачу розвиток партії, створення мережі людей. Попереду місцеві вибори, які не менш важливі. Моя місія на цьому етапі – об’єднувати, надихати людей і продовжувати це робити як рядовий депутат. Я буду сумлінно виконувати функції, в тому числі в комітетах Ради”, – пообіцяв артист.

Вакарчук наголосив, що робота в якості парламентаря дає можливість для виступів, однак якщо він піде працювати в органи влади, такої можливості не буде.

“У Верховній Раді законодавство і робочий графік дозволяють займатися творчою діяльністю, коли ти можеш присвятити день-два або вечір таким речам. А ось людині, яка йде у виконавчу владу, буде складно, тому що там ти несеш персональну відповідальність за дуже багато речей”, – зауважив музикант.

Нагадаємо, 16 травня лідер гурту “Океан Ельзи” Святослав Вакарчук презентував свою партію під назвою “Голос”, назвав першу п’ятірку своєї команди.

Також раніше лідер партії “Голос” Святослав Вакарчук розповів, якими будуть його перші кроки у Раді – проведення судової реформи, створення в Україні конкурентного економічного середовища та антимонопольних регуляторів та позбавлення олігархів впливу і контролю над інформацією в країні.

Джерело: Народна Правда
загрузка...