Скасування мовного закону: з’явилася жорстка реакція українців на заяву соратника Зеленського

Спікер українського парламенту Андрій Парубій заявив, що не дасть скасувати закон про мову.

Скасування мовного закону: з’явилася жорстка реакція українців на заяву соратника Зеленського
Автор Желізняк Олександр в Новини/Політична правда

У Верховній Раді і Кабміні прокоментували слова співвласника “Кварталу 95” Бориса Шефіра про те, що закон про українську мову і квоти – це придушення мови.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це депутати заявили на засіданні ВР 31 травня

Loading...

“Я хочу сказати від імені Верховної Ради і уряду, український народ цього не дозволить. Земля під вами буде горіти. Ми не дозволимо ні скасувати закон про мову, ні квоти, ні декомунізацію”, – відреагував на слова Шефіра спікер Верховної Ради Андрій Парубій.

Спікер українського парламенту Андрій Парубій заявив, що не дозволить скасувати закон про мову. Таким чином він відповів на скандальну заяву Бориса Шефіра.

Глава радикальної партії Олег Ляшко також різко відреагував на заяву брата радника президента .

“Очевидно, що у Зеленського на розумі, то у його бізнес-партнера Шефіра на язиці”, – сказав Ляшко.

Також, на заяву бізнес-партнера Зеленського про необхідність скасування закону про статус української мови, відреагували представники Кабінету міністрів. А саме, віце-прем’єр-міністри Павло Розенко та В’ячеслав Кириленко.

“Для “нових росіян” нової влади в Україні. Свого часу, один “фунт” для одного президента вже скасовував закон про українську мову і писав новий. Доля цих пройдисвітів відома: відгребли і за “поребрик”, а українська мова була, є і буде… Можемо повторити”, – написав Розенко, натякаючи на закон “Колесніченка-Ківалова”, яким надавався російській мові статус другої державної мови.

“Співавтор виборчої програми президента Б. Шефір виступив за скасування закону про мову, квот та підтримки українського кіно. Думаю, це і є реальні плани Зеленського в гуманітарній політиці. Якщо так, то це реалізація путінської програми боротьби з усім українським. І шлях Януковича”, – написав Кириленко.

Нагадаємо, На думку співвласника «Кварталу 95» Бориса Шефіра, співавтора передвиборної програми президента України Володимира Зеленського, введення квот на мову в ефірі суперечить Конституції, а закон про мову необхідно скасувати.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...