Союзна держава: Білорусь готується відкрити кордони для Путіна

Про підготовку міжурядової угоди про взаємне визнання віз повідомляли ще в 2017 році

Союзна держава: Білорусь готується відкрити кордони для Путіна
Автор Романова Марі в Закордонна правда/Новини

На фоні останніх новин про створення Союзної держави, Білорусь і Росія продовжують обговорювати технічні аспекти реалізації угоди про взаємне визнання віз.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, в МВС Республіки Білорусь заявили, що білорусько-російська міждержавну угоду про взаємне визнання віз буде підписана до кінця року, вона набере чинності до 2020 року.

Loading...

Між тим ЗМІ нагадують, що про підготовку міжурядової угоди про взаємне визнання віз повідомляли ще в 2017 році. У той же рік її повинні були підписати, але відклали. Потім відклали підписання і в 2018 році через те, що документ не пройшов внутрішньодержавні процедури в Білорусі. Також повідомлялося, що в квітні 2018 року сторони почали переговори про внесення змін в угоду про реадмісію.

Naviny.by пишуть, що 30 травня начальник департаменту громадянства і міграції МВС Олексій Бєгун заявив про те, що ця угода допускатиме додаткові елементи не прикордонного, а міграційного контролю:

«Це буде безперешкодне пересування, на відміну від того, що зараз існує», — зазначав Бєгун.

Нагадаємо, президент РФ Володимир Путін і Республіки Білорусь Олександр Лукашенко домовилися доручити кабінетам міністрів до 21 червня узгодити питання інтеграції в рамках Союзної держави.

Одночасно з цим близький до Кремля Telegram-канал «НЕЗЫГАРЬ» повідомляв, що вже восени на світ чекає серйозне перезавантаження.

Джерело: Народна Правда
загрузка...