Спека з грозами та шквалом: яка погода буде у перший день літа

Ситуація по регіонах дуже різна

Спека з грозами та шквалом: яка погода буде у перший день літа
Автор Романова Марі в Новини/Соціальна правда

Літо в Україні почнеться зі спеки, місцями стовпчик термометра покаже 35 градусів. При цьому можливі локальні дощі з грозами і шквалом.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, новий прогноз погоди опублікувала синоптик Наталка Діденко.

Loading...

За її словами, досить складно робити прогноз на початок літа для України, оскільки ситуація дуже різна. Наприклад, коли в Карпатах вночі очікується 7-12 градусів, у Луганській, Донецькій областях та в Дніпрі вдень місцями 35 градусів. Середня температура повітря вдень, 1 червня, для більшості областей 24-30 градусів.на півдні 28-33 градуси, на заході 20-25 градусів.

Стосовно дощів, то атмосферні фронти далекого північного циклону зумовлять опади вздовж смуги Вінницька – Черкаська – Полтавська-Сумська-Харківська області.

Діденко попередила, грози можуть супроводжуватися шквалом і градом.

Захід, як і раніше отримає порцію вологи, але 1-2 червня опади будуть локальними. Аналогічна ситуація в Одеській області, де також обіцяють локальні дощі та грози. При цьому значна частина півдня і схід буде на сонці.

У Києві на вихідних є ймовірність дощу, але затяжних злив не очікується. Температура повітря в столиці 25-28 градусів.

Спека з грозами та шквалом: яка погода буде у перший день літа

Нагадаємо, Український гідрометеорологічний центр повідомляє, що в червні будуть зливи та грози, град, шквали, місцями навіть смерчі.

Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє, що 31 травня та 1 червня в Україні очікуються грози, град, шквали.

Джерело: Народна Правда
загрузка...
загрузка...