Скандал навколо рейтингу Путіна показали в “екстремальній” карикатурі: мережа вибухнула

Рейтинг Путіна за короткий час "зріс" з 31,7% до 72,3%

Скандал навколо рейтингу Путіна показали в “екстремальній” карикатурі: мережа вибухнула
Автор Желізняк Олександр в Закордонна правда/Новини

Відомий російський художник Сергій Йолкін влучною карикатурою відреагував на “магічне зростання” рейтингу президента Росії Володимира Путіна, який за тиждень зріс з 31,7% до 72,3%.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА з посиланням на пост Сергія Йолкіна у Facebook.

Loading...

Зазначимо, що у матеріалі ВВС розкритий “секрет” зростання рейтингу Путіна. Справа у зміні форми запитання. Саме це дало змогу отримати зовсім інші цифри.

Раніше ВЦВГД питав респондентів “Кому з політиків ви довіряєте?” і дозволяв їм самим назвати будь-яке ім’я. У список в результаті потрапила і телеведуча Ксенія Собчак, і опозиціонер Олексій Навальний, а Путін отримав лише 31,7% довіри респондентів.

У наступному рейтингу питання ставилося інакше – респондентам задали питання: “Скажіть, будь ласка, ви довіряєте або не довіряєте …?” і запропонували вибрати одне з п’яти імен – Володимира Путіна, Дмитра Медведєва, Володимира Жириновського, Геннадія Зюганова і Сергія Миронова.

Сергій Йолкін зобразив ці зміни.

Скандал навколо рейтингу Путіна показали в “екстремальній” карикатурі: мережа вибухнула

“У Путіна дуже високий рейтинг, 95%, як у Чаушеску. Ну а коли він сам маненечко того, тоді всю правду і дізнаємося про нього”, – написав один з користувачів.

Скандал навколо рейтингу Путіна показали в “екстремальній” карикатурі: мережа вибухнула Скандал навколо рейтингу Путіна показали в “екстремальній” карикатурі: мережа вибухнула

Нагадаємо, раніше Сергій Йолкін намалював карикатуру з приводу низького рейтингу Путіна.

Джерело: Народна Правда