У США створили фантастичний шолом для космонавтів: як він буде виглядати

Прототип вже продемонстрували кільком оборонним підрядникам, далі покажуть урядовцям

У США створили фантастичний шолом для космонавтів: як він буде виглядати
Автор Романова Марі в Наука/Новини

Американська компанія Hypergiant Industries створила космічний шолом в стилі «Залізної людини». Він називається HyperVSR і може відображати такі деталі, як життєві показники астронавта або іншу важливу інформацію про місію.

Як передає НАРОДНА ПРАВДА, про це повідомляє Futurism.

Loading...

«Космос – це непередбачуване середовище, де все може різко змінитися всього за кілька хвилин … Ми розробили наш шолом, щоб астронавти могли швидко збирати інформацію про ситуацію, а також оцінювати своє здоров’я для більш ефективного прийняття рішень в умовах надзвичайних ситуацій», – говорить гендиректор компанії Бен Ламм.

Як це працює

Вся справа в спеціальній рукавичці, на якій розмістять датчики з показниками. Шолом буде зчитувати необхідну інформацію, коли космонавт буде дивитися на датчики. У разі необхідності прийде аварійне оповіщення.

Hypergiant зараз активно працює над програмною частиною шолома, а також шукає клієнтів серед космічних агентств та військових підрядників.

У США створили фантастичний шолом для космонавтів: як він буде виглядати

Нагадаємо, у Маска почалися проблеми з проектом Starlink – інтернет-супутники Starlink від компанії SpaceX вважають загрозою для космічних досліджень.

Також повідомлялося про те, що в космосі вперше провели експеримент по редагуванню геному за допомогою системи CRISPR-Cas9. Астронавти Міжнародної космічної станції працювали з геномом пивних дріжджів (Saccharomyces cerevisiae).

Джерело: Народна Правда
загрузка...