Вихідні у червні: стало відомо, скільки будуть відпочивати українці

Всього в червні для працівників, яким встановлено п'ятиденний робочий тиждень, будуть вихідними 12 з 30 днів

Вихідні у червні: стало відомо, скільки будуть відпочивати українці
Автор Желізняк Олександр в Новини/Соціальна правда

Стало відомо, скільки вихідних очікується на початку літа, які свята в цей період будуть відзначати в Україні та світі.

Про це повідомляє НАРОДНА ПРАВДА.

Loading...

У червні 2019 для працівників з п’ятиденним робочим тижнем буде 12 вихідних днів і 18 робочих. Додатковий вихідний 17 червня буде надано на Трійцю, тобто українці будуть відпочивати 15, 16 і 17 червня. Ще три дні поспіль – з 28 по 30 червня та з нагоди Дня Конституції.

Згідно з розпорядженням Кабінету міністрів №7-р від 10 січня, в червні в Україні встановлені два святкові дні: День Святої Трійці, що випадає на неділю, 16 червня, День Конституції України, припадає на п’ятницю, 28 червня.

У відповідності зі ст. 67 Кзпп, якщо святковий або неробочий день збігається з суботою або неділею, вихідний день переноситься на наступний після святкового або неробочого. Таким чином, вихідний день перенесено з 16 на понеділок, 17 червня.

Крім того,на цей місяць припадає п’ять разів суботніх і недільних днів. Таким чином, всього в червні для працівників, яким встановлено п’ятиденний робочий тиждень, будуть вихідними 12 з 30 днів.

В результаті:

– 17 червня – вихідний з нагоди Дня Святої Трійці, який в цей раз припадає на неділю 16 червня, а відповідно переноситься;

– 27 червня – передсвятковий робочий день, скорочений на 1 годину;

– 28 червня – День Конституції України (цього року випадає на п’ятницю);

– 1, 2, 8, 9, 15, 16, 22, 23, 29, 30 – вихідні суботи та неділі.

Нагадаємо, що в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей, який в Україні почали відзначати з 1998 року. В цей день у Києві відбудеться багато цікавих заходів, куди можна сходити з дитиною.

Джерело: Народна Правда
загрузка...